Mayıs 20, 2018

Kurumsal Danışmanlık

            Teknolojinin çok hızlı bir şekilde geliştiği , dünyanın gittikçe küreselleştiği,bilgiye ulaşımın hızlandığı ve kolaylaştığı , insanların beklentilerinin ve taleplerinin farklılaştığı iş dünyasında da ciddi bir rekabet artışı oluşmuştur.Dolayısıyla kurumsal olan ve/veya kurumsallaşmayı hedefleyen firmalar çağa ayak uydurmak ve ayakta kalmak için bir dizi önlemler almaya başlamışlardır.

Bu nedenle ARGE ve eğitim alanlarının firmaların en çok üzerinde durması ve geliştirmesi gereken alanlar olduğu su götürmez bir gerçek oldu.Bir firmanın yöneticisinden satış sorumlusuna kadar hemen her çalışanın edindikleri mesleki bilgi ve tecrübenin yanında gelişimine devam ederek kendini ispatlamış bireyler olmaları , firmalara doğrudan ve dolaylı olarak oldukça büyük katkı sağlamaktadır.

 

Bu nedenledir ki , etkili iletişim becerilerine sahip , ekip çalışmasına yatkın, öfkeyi ve stresi kontrol edebilen , problem çözme becerisi yüksek kişilerle birlikte çalışmak sektörde ve iş hayatınızda fark yaratarak markalaşmanızı ve başarıyı elde etmenizi sağlayacaktır.

 

Tüm bunları sağlayabilmeniz adına Vita Danışmanlık olarak aşağıda belirtilen konular haricinde sizlere özel çözüm önerileride sunmaktayız.

 

 

 

Kurumsal Firmalara ,

 

-Problem Çözme Teknikleri

-Etkili İletişim Teknikleri

-Mikro İfadeleri Okuma ( Microexpression)

-Satışın Psikolojik Süreçleri

-Sonuç Odaklı Düşünce Teknikleri

-Stres ve Stres Yönetimi

-Nefes Alma ve Gevşeme Teknikleri

-Öfke ve Öfke Kontrolü

 

Eğitim Kurumlarına ve Ebeveynlere ,

 

Çocuklarda Öğrenme Becerilerinin Geliştirilmesi

Ebeveynlere yönelik birçok konuda seminerler

Çocukların Gelişimsel Evreleri

Okul başarısını arttırma

Çocuklar için Zeka ve Gelişim Testleri

Konuşma Başlat
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Vita Psikolojik Danışmanlık Merkezi
Merhaba 🍀
Size nasıl yardımcı olabiliriz?